Campus Offices Logo
Huren
Meeting roomsFlexplekkenKantoorruimtesOffice for a DayVirtual OfficeShared Office
Locaties

Campus Dreesz

Almelo

Campus Hambaken

Den Bosch

Campus Seven Cities

Rijswijk (Den Haag)

Campus Delta

Capelle aan den IJssel (Rotterdam)

Campus CeeCee

Enschede

Campus Hanzepark

Deventer

Campus Dreesz EG

Concept
Huurinformatie
Huurders
Over ons
TeamContact
Actueel
NieuwsEvents
Nieuws

PropertyNL: "Seven Cities Campus overgenomen door Campus Offices"

22
-
12
-
2020
De Zeven gebouwen van Campus Sevencities in Rijswijk

Bron: PropertyNL, 16 december 2020

Redacteur: Gabriëlle Klaver

Campus Offices heeft onlangs het kantorencomplex Seven Cities in Rijswijk toegevoegd aan haar portefeuille van kantoorcampussen. Het complex bestaat uit 7 gebouwen met een verhuurbaar vloer oppervlak van circa 12.500 m2. Door deze acquisitie zet Campus Offices een volgende stap in de realisatie van haar ambitie om een landelijk dekkend netwerk van multifunctionele locaties in een (binnen)stedelijke omgeving te realiseren. Alle locaties zijn goed bereikbaar met het openbaar vervoer, maar ook per auto en beschikken over een ruime parkeergelegenheid. Bovenal worden de locaties echter gekenmerkt worden door een ruimtelijke opzet met veel faciliteiten en gedeelde voorzieningen.

Het kantorencomplex in Rijswijk zal verder gaan onder de naam Campus Seven Cities. Daarnaast zijn plannen ontwikkeld om een uniek horecaconcept toe te voegen, wat de komende maanden verder zal worden ontwikkeld. Campus Seven Cities is de derde locatie. De andere locaties zijn Campus CeeCee in Enschede en Campus Delta in Capelle aan den IJssel.

Over Campus Offices

Campus Offices (her)ontwikkelt en exploiteert kantoorcampussen in een (binnen)stedelijke omgeving met gedeelde faciliteiten en kenmerkt zich door hospitality, technologie en flexibiliteit. Locaties van Campus Offices bieden ruimte om te werken, maar ook om te vergaderen, (spontaan) ontmoeten, lunchen, koffie/thee, events, sport en “buiten”. Voor elk type gebruiker kan een maatwerk werkplek gerealiseerd worden uit 100% flexibele inrichtingselementen. Campus hanteert tevens flexibele contracten door een looptijd van onbepaalde tijd met een opzegtermijn, die wordt bepaald door de omvang van de gehuurde ruimte. Zowel start-ups als professionals voelen zich daarom thuis bij Campus Offices.

Doorgroeien

Campus Offices is blijvend op zoek naar locaties in Nederland van minimaal 7.000 m2 in de grotere groeisteden. Van belang is de aanwezigheid van kwalitatief hoogwaardig openbaar vervoer in de nabije omgeving, parkeren en buitenruimte. Minder belangrijk is of de locatie reeds (groten)deels verhuurd is; bij voorkeur maximaal de helft.

Contactpersoon is Christiaan Huijg, Managing Director Campus Offices B.V.: christiaan@campusoffices.com.

Huren?

Neem dan voor meer informatie contact op met: · SKEPP – de heer Thijs van Eerden: thijs@skepp.com · Parkstone Property Management – de heer Dave Boer: dave@parkstone.nl · Campus Offices: info@campusoffices.com

Bron: PropertyNL

Contact
Campus Offices B.V.

Brugstraat 11
7607 XJ Almelo

info@campusoffices.com085-7600935
Navigatie
ConceptHurenLocatiesHuurdersNieuwsEventsOver ons
Locaties
Enschede
Campus CeeCee
Capelle aan den IJssel (Rotterdam)
Campus Delta
Almelo
Campus Dreesz
Campus Dreesz EG
Den Bosch
Campus Hambaken
Deventer
Campus Hanzepark
Rijswijk (Den Haag)
Campus Seven Cities
Social
LinkedInInstagramFacebook
Campus Offices Logo
© Copyright Campus Offices B.V.
Algemene voorwaardenPrivacybeleid