
Joris van Wezel
Joris is 24 jaar en woont in Enschede. Als Financial Assistant bij Campus Offices is hij veelal te vinden op ons hoofdkantoor, Campus Dreesz. Met zijn oog voor detail speelt Joris een belangrijke rol in de ondersteuning van het finance team achter de schermen.
Joris is bij Campus Offices gekomen doordat hij getipt is door Mart Janssen. Mart gaf aan dat er een leuke vacature open stond. Hier heeft Joris gelijk op gereageerd en er volgde al snel een eerste gesprek met Christiaan Huijg. Zowel Joris als Christiaan waren na dit gesprek erg enthousiast en zo volgde al snel zijn eerste werkdag!
"Het team van Campus Offices heeft mij vanaf dag 1 super welkom laten voelen. Het voelt nu al alsof ik hier al jaren werkzaam ben. Daarnaast vind ik het concept van Campus Offices en de daarbij behorende faciliteiten erg gaaf, zoals de sportschool!"
In zijn vrije tijd basketbalt hij graag. Hij speelt bij Arriba in Enschede, dat is een leuk studenten team die naast leuke feestjes ook op een leuk niveau basketballen.
‘’Dedication makes dreams come true’’- Kobe Bryant